Sale
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
Disney QS-Q5 Bluetooth Wireless Sport headphones - Lotso Rose Red
View more Disney products
- SKU: 504108
- Availability: In Stock
KWD 5.100
KWD 3.950
-23%
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.


Disney QS-Q5 Bluetooth Wireless Sport headphones - Lotso Rose Red
KWD 5.100
KWD 3.950
Specifications
| Brand | Disney |
| Model | Disney QS-Q5 Bluetooth Wireless Sport headphones |
| Product Type | Wireless headphones |
| Color | Lotso Rose Red |
| Connectivity | Bluetooth 5.3 |
| Battery Capacity | 200mAh |
| Driver Unit | 10mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Material | ABS |
| Features | Experience the magic with the latest Bluetooth headphones, featuring exclusive Disney character designs, Enjoy high-resolution sound with Bluetooth 5.3 for a stable and fast connection, Balanced triple-band sound, Comfortable and easy to use |
Additional Description
- Choosing a selection results in a full page refresh.