Sale
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
Disney QS-Q6 Bluetooth Wireless Sport headphones - Winne Beige
View more Disney products
- SKU: 504111
- Availability: In Stock
KWD 4.600
KWD 3.250
-30%
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.


Disney QS-Q6 Bluetooth Wireless Sport headphones - Winne Beige
KWD 4.600
KWD 3.250
Specifications
| Brand | Disney |
| Model | Disney QS-Q6 Bluetooth Wireless Sport headphones |
| Product Type | Wireless headphones |
| Color | Winne Beige |
| Connectivity | Bluetooth 5.2 |
| Battery Capacity | 110mAh |
| Driver Unit | 10mm |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Material | ABS |
| Features | Experience the magic with these latest Bluetooth headphones, featuring exclusive Disney character artwork, these headphones combine style with high-performance audio technology, Ensuring clear and thorough sound, restoring the real sound for you. Reduces low-frequency voice dyeing and enhances high-frequency power, Comfort, and Usability |
Additional Description
- Choosing a selection results in a full page refresh.