Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
DJI Osmo Nano Standard Combo - 128GB / 1/1.3″ CMOS
View more DJI products
- SKU: DJI-ZN100-128G
- Availability: In Stock
One Year Brand Warranty
KWD 140.000
×
4 payments KWD 35.0/mo
No interest. No fees.
How it works
- 1Choose your preferred installment provider (Tabby, Deema, or Taly) at checkout
- 2Enter your information and add your debit or credit card
- 3Depending on your plan, you may or may not make a down payment
- 4We'll send you a reminder when your next payment is due
Trusted by millions
Over 20 million shoppers discover products and pay their way with Tabby
Shop with confidence using secure payment options
Buyer protection is included with every purchase
⚠️ At the time of delivery/pickup, presenting a valid Civil ID is mandatory.
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.


DJI Osmo Nano Standard Combo - 128GB / 1/1.3″ CMOS
KWD 140.000
Specifications
| Brand | DJI |
| Model | DJI Osmo Nano |
| Display Type | 1.96 inch, Fixed Touchscreen OLED |
| Maximum Brightness (typical) | 800 cd/㎡ |
| Resolution |
35 Megapixel (6880 x 5160) |
| Maximum Aperture | |
| Minimum Focus Distance | |
| Field of View | 143° |
| Sensor | 1/1.3"-Type CMOS |
| Built-in Storage Capacity | 128GB |
| Shutter Speed | 1/8000 to 30 Seconds |
| Photo Image Support | JPEG |
| Wireless | Bluetooth 5.1 / Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Media/Memory Card Slot | microSD (up to 1 TB) |
| Mobile App Compatible | Android & iOS |
| Battery Capacity | 530 mAh |
| Operating Temperature | -4 to 113°F / -20 to 45°C |
| Dimensions | 57.3 x 29.5 x 28 mm |
| Weight | 52 g |
Additional Description
- Choosing a selection results in a full page refresh.