Sale
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
GravaStar Mercury X Pro Wireless Gaming Mouse with 8K Dongle Special Edition - Neon Graffiti
View more GravaStar products
- SKU: 506505
- Availability: In Stock
KWD 60.000
KWD 49.900
-17%
×
4 payments KWD 12.475/mo
No interest. No fees.
How it works
- 1Choose your preferred installment provider (Tabby, Deema, or Taly) at checkout
- 2Enter your information and add your debit or credit card
- 3Depending on your plan, you may or may not make a down payment
- 4We'll send you a reminder when your next payment is due
Trusted by millions
Over 20 million shoppers discover products and pay their way with Tabby
Shop with confidence using secure payment options
Buyer protection is included with every purchase
⚠️ At the time of delivery/pickup, presenting a valid Civil ID is mandatory.
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.


GravaStar Mercury X Pro Wireless Gaming Mouse with 8K Dongle Special Edition - Neon Graffiti
KWD 60.000
KWD 49.900
Specifications
| Brand | GravaStar |
| Model | GravaStar Mercury X Pro Wireless Gaming Mouse with 8K Dongle Special Edition |
| Product Type | Gaming Mouse |
| Color | Neon Graffiti |
| Connectivity | USB-C wired / 2.4 GHz wireless / Bluetooth 5.1 |
| DPI Range | up to 32,000 dpi |
| Sensor | PAW 3950 Optical Sensor |
| Lighting | Customizable RGB illumination |
| Buttons | 5 programmable buttons with onboard memory |
| Diimension | 124.6 x 63.5 x 40.5mm |
| Weight | 49g |
Additional Description
- Choosing a selection results in a full page refresh.