Sale
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
HP 106A LaserJet Toner Cartridge - 1K Pages / Black Color / Toner Cartridge
View more HP products
- SKU: W1106A
- Availability: In Stock
KWD 20.000
KWD 16.500
-18%
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.


HP 106A LaserJet Toner Cartridge - 1K Pages / Black Color / Toner Cartridge
KWD 20.000
KWD 16.500
Specifications
| Brand | HP |
| Model | HP 106A LaserJet Toner Cartridge |
| Consumable Type | Toner Cartridge |
| Print Technology | Laser |
| Color | Black |
| Page Yield | Up to 1000 pages |
| Compatible With | HP Laser 107a (4ZB77A) / HP Laser 107r (5UE14A) / HP Laser 107w (4ZB78A) / HP Laser MFP 135a (4ZB82A) / HP Laser MFP 135r (5UE15A) / HP Laser MFP 135w (4ZB83A) / HP Laser MFP 137fnw (4ZB84A) |
| Operating Temperature Range | 10 to 30°C |
| Storage Temperature Range | -20 to 40°C |
| Non-Operating Humidity Range | 10 to 90% RH |
| Dimensions(W x D x H) | 363 x 137 x 98 mm |
| Weight | 1.3kg |
Additional Description
- Choosing a selection results in a full page refresh.