Sold out
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
HP 125A LaserJet Toner Cartridge - 1.4K Pages / Cyan Color / Toner Cartridge
View more HP products
- SKU: CB541A
- Availability: Sold out
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.

- Consumable Type : Toner Cartridge
- Print Technology : Laser
- Duty Cycle : 1.4K Pages
- Color : Cyan

Specifications
| Brand | HP |
| Model | HP 125A LaserJet Toner Cartridge |
| Consumable Type | Toner Cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| Color | Cyan |
| Duty Cycle | 1.4K Pages |
| Operating temperature range | 10 to 30° C |
| Storage temperature range | -20 to 40° C |
| Storage humidity | 10 to 90% RH |
| Compatible with | HP Color LaserJet CM1312 Multifunction Printer, HP Color LaserJet CM1312nfi Multifunction Printer, HP Color LaserJet CP1215 Printer, HP Color LaserJet CP1515n Printer, HP Color LaserJet CP1518ni Printer |
| Dimensions (W x D x H) | 365x 100 x 110 mm |
| Weight | 800 g |
Additional Description
- Choosing a selection results in a full page refresh.