Sold out
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Hoco M77 Earphones - 3.5mm Jack / In-Ear / Wired / White
View more HOCO products
- SKU: HM77-WHT
- Availability: Sold out
KWD 1.500
KWD 0.900
-40%
×
4 payments KWD 0.225/mo
No interest. No fees.
How it works
- 1Choose your preferred installment provider (Tabby, Deema, or Taly) at checkout
- 2Enter your information and add your debit or credit card
- 3Depending on your plan, you may or may not make a down payment
- 4We'll send you a reminder when your next payment is due
Trusted by millions
Over 20 million shoppers discover products and pay their way with Tabby
Shop with confidence using secure payment options
Buyer protection is included with every purchase
⚠️ At the time of delivery/pickup, presenting a valid Civil ID is mandatory.
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.
Estimated
By:
16 May - 17 May 2026
16 May - 17 May 2026


Specifications
| Brand | Hoco |
| Model | Hoco M77 Earphones |
| Product Type | Earphone |
| Form Factor | In-Ear |
| Connectivity Technology | Wired |
| Material | TPE |
| Color | White |
| Connector Type | 3.5 mm Jack |
| Speaker | 12 mm |
| Cable length | 1.2 m |
| Features | The headphones contain unique soft and flexible inserts that adapt to the shape of each ear, ensuring comfortable and secure adhesion. They have been equipped with a microphone enabling conversations |
| Weight | 12 g |
Additional Description




- Choosing a selection results in a full page refresh.