Sale
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Express
Same day delivery
HONOR Choice Earbuds Clip 2 Pro - Open-Ear / Bluetooth / Rose Gold
View more HONOR products
- SKU: HCEC2P-RGLD
- Availability: In Stock
One Year Brand Warranty
KWD 44.900
KWD 29.900
-34%
×
4 payments KWD 7.475/mo
No interest. No fees.
How it works
- 1Choose your preferred installment provider (Tabby, Deema, or Taly) at checkout
- 2Enter your information and add your debit or credit card
- 3Depending on your plan, you may or may not make a down payment
- 4We'll send you a reminder when your next payment is due
Trusted by millions
Over 20 million shoppers discover products and pay their way with Tabby
Shop with confidence using secure payment options
Buyer protection is included with every purchase
⚠️ At the time of delivery/pickup, presenting a valid Civil ID is mandatory.
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.
FAST DELIVERY
Estimated By:23 May - 24 May 2026


HONOR Choice Earbuds Clip 2 Pro - Open-Ear / Bluetooth / Rose Gold
KWD 44.900
KWD 29.900
Specifications
| Brand | HONOR |
| Model | HONOR Choice Earbuds Clip 2 Pro |
| Color | Rose Gold |
| Product Type | Earbuds |
| Connectivity Technology | Bluetooth |
| Bluetooth Version | Bluetooth v5.4 |
| Battery Capacity | 550mAh |
| Driver Unit | 12mm High-sensitivity Dynamic Driver |
| Noise Cancellation | Dual-microphone AI Call Noise Reduction |
| Water Resistance | IP54 (Dust and Splash resistant) |
| Latency | Low Latency Mode for Gaming |
| Control Type | Gesture / Touch Controls |
| Charging Port | USB Type-C |
| Dimension | 63.8 mm x 28.1 mm x 52.8 mm |
| Weight | 56.5g |
Additional Description
- Choosing a selection results in a full page refresh.