Sold out
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
HP 200 G4 AIO PC - i5 / 8GB / 500GB (NVME M.2 SSD) / 21.5" FHD Non-Touch / Win 11 Pro / 1YW / Snow White - Desktop
View more HP products
- SKU: 200G4-5851201
- Availability: Sold out
One Year Brand Warranty
KWD 215.000
KWD 192.000
-11%
⚠️ At the time of delivery/pickup, presenting a valid Civil ID is mandatory.
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.
Estimated
By:
27 Apr - 28 Apr 2026
27 Apr - 28 Apr 2026


Specifications
| Brand | HP |
| Model | HP 200 G4 AIO PC |
| Form Factor | All-in-One |
| Processor | Intel® Core™ i5-1235U P-Core 1.30GHz, E-Core 0.90GHz 12M Cache ((2 P-Cores + 8 E-Cores) 10-Cores, Up to P-Core 4.40GHz, E-Core 3.30GHz) Processor |
| Memory Installed | 8GB DDR4 RAM |
| Memory Slots | 2 SODIMM |
| Internal Storage | 500GB (NVME M.2 SSD) |
| Operating System | Microsoft Windows® 11 Professional (OEM) |
| Display | 54.61 cm (21.5") Diagonal FHD IPS Widescreen LCD Anti-Glare WLED-Backlit, 250 nits (1920 x 1080) |
| Multi-Touch | No |
| Graphics | Intel® UHD Graphics |
| Audio | Realtek ALC3247 Codec, High-Performance Internal Speaker, Combo Microphone/Headphone Jack, Line-In and Line-Out Rear Ports (3.5 mm) |
| Webcam | 5 MP Pull-Up Webcam with Integrated Dual Array Digital Microphone, Maximum Resolution of 2592 x 1944 |
| Ports | Rear: 2 x USB 2.0; 2 x USB 3.2 Gen 1; 1 x HDMI-Out 1.4; 1 x RJ-45; 1 x Headphone/Microphone Combo; 1 x Power Connector / Bottom: 1 x 3-in-1 SD Card Reader |
| Input | HP Wired Keyboard & Mouse |
| Power Supply | 65W Smart External AC Power Adapter, Up to 89% Efficiency |
| Dimensions (W x D x H) | 491 x 381 x 205 mm |
| Weight | 5.7 Kg |
| Remark | This Product is Upgraded from Manufacturers Specification |
| Warranty | One Year |
Additional Description
- Choosing a selection results in a full page refresh.