Sale
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
HP 26A Black Toner Cartridge - 3.1K Pages / Black Color / Toner Cartridge
View more HP products
- SKU: CF226A
- Availability: In Stock
KWD 46.000
KWD 42.900
-7%
⚠️ At the time of delivery/pickup, presenting a valid Civil ID is mandatory.
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.


HP 26A Black Toner Cartridge - 3.1K Pages / Black Color / Toner Cartridge
KWD 46.000
KWD 42.900
Specifications
| Brand | HP |
| Model | HP 26A Black Toner Cartridge |
| Consumable Type | Toner Cartridge |
| Printing Technology | Laser |
| Color | Black |
| Pages Yield | 3,100 pages |
| Compatible With | HP LaserJet Pro M402dne, HP LaserJet Pro MFP M426fdw, HP LaserJet Pro M402n, HP LaserJet Pro MFP M426fdn |
| Operating Temperature Range | 10 to 32.5° |
| Storage Temperature Range | -20 to 40°C |
| Storage Humidity | 10 to 90% RH |
| Dimensions (W x D x H) | 362 x 102 x 198 mm |
| Weight | 1 kg |
Additional Description
- Choosing a selection results in a full page refresh.