HP 27-CB1002NE AIO PC - i7 / 32GB / 500GB (NVMe M.2 SSD) / 27.0" FHD Touch / DOS (Without OS) / 1YW / Starry White - Desktop
View more HP products
  • SKU: 27CB1002-73511
  • Availability: Sold out
One Year Brand Warranty
KWD 316.000
KWD 285.000
-10%
 per
⚠️ At the time of delivery/pickup, presenting a valid Civil ID is mandatory.
product_page_offer_logo OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.
Promo-brand
Promo-brand
  • 27.0" FHD (1920 x 1080) IPS Glossy Touch Display
  • Intel® Core™ i7-1255U P-Core 1.70GHz, E-Core 1.20GHz Processor
  • 32GB RAM / 500GB (NVMe M.2 SSD)
  • Intel® Iris® Xe Graphics
  • DOS (Without OS)
  • One Year Warranty
  • Starry White
  • View full details
    Specifications
    Brand HP
    Model HP 27-CB1002NE AIO PC
    Form Factor All-in-One
    Processor Family 12th Generation Intel® Core™ i7 Processor
    Processor Intel® Core™ i7-1255U P-Core 1.70GHz, E-Core 1.20GHz 12M Cache ((2 P-Cores + 8 E-Cores) 10-Cores, Up to P-Core 4.70GHz, E-Core 3.50GHz) Processor
    Memory Installed 32GB DDR4 RAM
    Memory Slots 2 SODIMM
    Storage 500GB PCIe® NVMe™ M.2 SSD
    Optical Drive None
    Display 68.6 cm (27.0") Diagonal, FHD (1920 x 1080), Touch, IPS, Three-Sided Micro-Edge, Glossy, 300 nits, 72% NTSC
    Multi-Touch Yes
    Graphics Intel® Iris® Xe Graphics
    Audio Dual 2 W Speakers
    Webcam HP True Vision 720p HD Privacy Camera with Integrated Dual Array Digital Microphones
    Ethernet Integrated 10/100/1000 GbE LAN
    Wireless Realtek RTL8822CE 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 Wireless Card
    Product Color Starry White
    Product Design Speckle Design with Weave Pattern
    Expansion Slots 2 M.2 (1 for SSD, 1 for WLAN)
    Input Device HP 225 White Wired Keyboard and Mouse Combo
    Power Supply 90 W Smart AC Power Adapter
    Dimensions (W x D x H) 613 x 208 x 476 mm