Sold out
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Free Delivery
Use code FREEDEL
Offers
Store pick up available
Best Seller
Selling out fast
Lenovo ThinkVision S22i-30 - 21.5" FHD / 4ms / D-Sub / HDMI 1.4 / Flat Panel Mount Interface - Monitor
View more Lenovo products
- SKU: 63FCKATBUK
- Availability: Sold out
Three Years Brand Warranty
KWD 28.000
KWD 24.000
-15%
⚠️ At the time of delivery/pickup, presenting a valid Civil ID is mandatory.
OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.
Estimated
By:
16 May - 17 May 2026
16 May - 17 May 2026


Specifications
| Brand | Lenovo |
| Model | Lenovo ThinkVision S22i-30 |
| Display Type | WLED-Backlit monitor |
| Display Size | 21.5" |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Native Resolution | Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 75 Hz |
| Pixel Pitch | 0.248 mm |
| Brightness | 250 cd/m² |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Color Support | 16.7 million colors |
| Response Time | 4 ms |
| Horizontal Viewing Angle | 178 |
| Vertical Viewing Angle | 178 |
| Screen Coating | Anti-Glare |
| Backlight Technology | WLED |
| Display Position Adjustments | Tilt |
| Tilt Angle | -5/+22 |
| Flat Panel Mount Interface | 100 x 100 mm |
| Connectivity | D-Sub, HDMI 1.4 |
| OS Required | Microsoft Windows 11 / 10 |
| Voltage Required | AC 100 to 240 V (50/60 Hz) |
| Dimensions (W x D x H) | 488 x 41 x 297.3 mm |
| Weight | 2.3 kg |
| Warranty | Three Years |
Additional Description
- Choosing a selection results in a full page refresh.