SADES AU-Sealion SA-F03F24 V2 Flat Gaming Monitor - 24" FHD / 0.5ms / 260Hz / HDMI 2.1 / DisplayPort 1.4 / Audio Out / Black
View more SADES products
  • SKU: 508828
  • Availability: In Stock
One Year Brand Warranty
KWD 49.900
 per
×
Get more time to pay
Split your purchase in up to 4 payments
4 payments KWD 12.475/mo
No interest. No fees.
Trusted by millions
Over 20 million shoppers discover products and pay their way with Tabby
Shop with confidence using secure payment options
Buyer protection is included with every purchase
⚠️ At the time of delivery/pickup, presenting a valid Civil ID is mandatory.
product_page_offer_logo OFFERS
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your Ooredoo Nojoom points for extra discount.
GET EXTRA DISCOUNT
Redeem your stc qitaf points for extra discount.
Promo-brand
Promo-brand
  • Display Size: 24" FHD
  • Response Time: 0.5ms
  • Refresh Rate: 260Hz
  • View full details
    KWD 49.900
     per
    Specifications
    Brand SADES
    Model SADES AU-Sealion SA-F03F24 V2 Flat Gaming Monitor
    Screen Size 24"
    Panel Type IPS
    Resolution FHD: 1920 x 1080
    Refresh Rate 260Hz
    Response Time 0.5ms MPRT
    Aspect Ratio 16:9
    Color Gamut DCI-P3 86% / sRGB 99%
    Brightness 300 cd/m²
    Contrast Ratio 1000:1
    Color Support 16.7M Colors
    Power Input AC 110–240V
    Power Output DC 12V / 3A
    Ports HDMI 2.1 / DisplayPort / 3.5mm Audio Out